Hatthylla funkis

Hatthylla funkis
Hatthylla funkis
Hatthylla funkis
Hatthylla funkis
Hatthylla funkis
Hatthylla funkis
Hatthylla funkis
Hatthylla funkis

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

800 SEK

HATTHYLLA, funkis, omkring 1900-talets mitt, aluminium och förkromade stålrör,längd ca 88 cm, djup ca 24 cm

Bruksslitage

662263

2019-07-14