Göran Brunius oljemålning

Göran Brunius oljemålning
Göran Brunius oljemålning
Göran Brunius oljemålning
Göran Brunius oljemålning
Göran Brunius oljemålning
Göran Brunius oljemålning

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GÖRAN BRUNIUS (1911-2005): Landskapsmotiv,"Torne Träsk" monogramsignerad GB, samt signerad , olja på duk, ca 65x92 cm

662265

2019-07-14