Stolar Piretti
Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
PROVENIENS: Konstfack, Valhallavägen 191-199
Skador: Skador, fanérbortfall
Skador, fanérbortfall
662266
2019-07-14