Stolar Piretti

Stolar Piretti
Stolar Piretti
Stolar Piretti
Stolar Piretti
Stolar Piretti
Stolar Piretti
Stolar Piretti
Stolar Piretti
Stolar Piretti
Stolar Piretti
Stolar Piretti
Stolar Piretti

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

PROVENIENS: Konstfack, Valhallavägen 191-199
Skador: Skador, fanérbortfall

Skador, fanérbortfall

662266

2019-07-14