Bengt Lindström oljemålning

Bengt Lindström oljemålning
Bengt Lindström oljemålning
Bengt Lindström oljemålning
Bengt Lindström oljemålning
Bengt Lindström oljemålning
Bengt Lindström oljemålning
Bengt Lindström oljemålning
Bengt Lindström oljemålning

Klubbat för:

24 000 SEK

20 000 SEK

BENGT LINDSTRÖM (1925-2008): Komposition med ansikte, signerad Lindström, olja på duk, mått ca 55x33 cm

PROVENIENS:
Inköpt direkt av konstnären, därefter i arv till nuvarande ägare. Medföljer fotodokumentation av konstnären bredvid tavlan

662284

2019-07-15