Bengt Lindström oljemålning
Klubbat för:
24 000 SEK
20 000 SEK
BENGT LINDSTRÖM (1925-2008): Komposition med ansikte, signerad Lindström, olja på duk, mått ca 55x33 cm
PROVENIENS:
Inköpt direkt av konstnären, därefter i arv till nuvarande ägare. Medföljer fotodokumentation av konstnären bredvid tavlan
662284
2019-07-15