Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
BERTIL FRIDHAGEN (1905-1993), "Aristokrat", soffa, 1960-tal, Bröderna Andersson, stomme mahogny, gul klädsel, sitthöjd ca 45 cm, soffans längd 191 cm
Slitage
662286
2019-07-16
Gör en kostnadsfri värdering här