Bertil Fridhagen Aristoktrat

Bertil Fridhagen Aristoktrat
Bertil Fridhagen Aristoktrat
Bertil Fridhagen Aristoktrat
Bertil Fridhagen Aristoktrat
Bertil Fridhagen Aristoktrat
Bertil Fridhagen Aristoktrat
Bertil Fridhagen Aristoktrat
Bertil Fridhagen Aristoktrat
Bertil Fridhagen Aristoktrat
Bertil Fridhagen Aristoktrat
Bertil Fridhagen Aristoktrat
Bertil Fridhagen Aristoktrat

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BERTIL FRIDHAGEN (1905-1993), "Aristokrat", soffa, 1960-tal, Bröderna Andersson, stomme mahogny, gul klädsel, sitthöjd ca 45 cm, soffans längd 191 cm

Slitage

662286

2019-07-16