Leonard Wiedh oljemålning

Leonard Wiedh oljemålning
Leonard Wiedh oljemålning
Leonard Wiedh oljemålning
Leonard Wiedh oljemålning
Leonard Wiedh oljemålning
Leonard Wiedh oljemålning

Klubbat för:

17 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

LEONARD WIEDH (1866-1938): Kustmotiv, olja på duk, signerad L Wiedh, ca 72x127 cm

662303

2019-07-15