John Thorgren oljemålning
Valmis
2019-07-16
662306
| Korkein tarjous | 400 SEK |
| Arviointi | 1 500 SEK |
JOHN THORGREN (1918-2000): "Vinter, Nordiska museet", signerad och daterad J. Thorgren -86, olja på duk, ca 45x90 cm