Berta Hansson, Olja på pannå, porträtt

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

BERTA HANSSON (1910-1994): porträtt, monogramsignerad BH, olja på pannå, ca 25x32 cm,

662307

2019-07-15