Dick Beer oljemålning

Dick Beer oljemålning
Dick Beer oljemålning
Dick Beer oljemålning
Dick Beer oljemålning
Dick Beer oljemålning
Dick Beer oljemålning

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

DICK BEER (1893-1938): Stilleben, signerad Dick Beer, olja på duk uppfordrad på pannå, intyg a tergo, 45x52 cm

662309

2019-07-16