Ingegerd Torhamn oljemålning
Valmis
2019-07-16
662311
| Korkein tarjous | 4 200 SEK |
| Arviointi | 2 500 SEK |
INGEGERD TORHAMN (1898-1994): Geometrisk komposition, monogramsignerad IT, olja på pannå, ca 27x35 cm