Gertrud Stavling oljemålning

Gertrud Stavling oljemålning
Gertrud Stavling oljemålning
Gertrud Stavling oljemålning
Gertrud Stavling oljemålning
Gertrud Stavling oljemålning
Gertrud Stavling oljemålning

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 500 SEK

GERTRUD STAVLING (1918-2008): "Gatubild", signerad G. Stavling, olja på duk, ca 66x55 cm

662312

2019-07-16