Torsten Hult oljemålning

Torsten Hult oljemålning
Torsten Hult oljemålning
Torsten Hult oljemålning
Torsten Hult oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

TORSTEN HULT (född 1922): "Äppel Tid" olja på pannå, signerad T Hult, 50x60 cm

Smärre slitage

662322

2019-07-14