Nisse Zetterberg oljemålning

Nisse Zetterberg oljemålning
Nisse Zetterberg oljemålning
Nisse Zetterberg oljemålning
Nisse Zetterberg oljemålning
Nisse Zetterberg oljemålning
Nisse Zetterberg oljemålning

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

NISSE ZETTERBERG (1910-1986): ´´Begonia och vit ros´´, monogramsignerad, olja på duk, ca 38x46 cm

Utställd Kunstnersforbundet Oslo 1952

662328

2019-07-16