Fåtöljer 1 par
2019-07-17
662337
| Klubbat belopp | 2 800 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
OLE WANSCHER, "PJ 112", fåtöljer, 1 par, betsad mahogny, Danmark, 1900-talets andra hälft, för P. Jeppesen, brickmärkta, sitthöjd ca 40 cm
Slitage