Astrid Harms-Ringdahl oljemålning

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ASTRID HARMS-RINGDAHL (1912-1984): Båt vid kaj, signerad och daterad 1968, olja på duk, ca 46x65 cm

662343

2019-07-16