Nisse Zetterberg oljemålning
2019-07-16
662350
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
NISSE ZETTERBERG (1910-1986): Båtar vid Strandvägen, monogramsignerad och daterad -53, olja på pannå, ca 38x45 cm