Bengt Orup oljemålning

Bengt Orup oljemålning
Bengt Orup oljemålning
Bengt Orup oljemålning
Bengt Orup oljemålning
Bengt Orup oljemålning
Bengt Orup oljemålning

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BENGT ORUP (1919-1996): " Den röda ladan", signerad Orup, olja på pannå, ca 17x35 cm

662355

2019-07-16