Klubbat för:
1 000 SEK
2 000 SEK
HARRY WICHMANN (1916-1993): (2) Vinterlandksap resp Träd, signerade och daterade Wichman-66, olja på pannå resp duk, ca 32x50 resp 41x64 cm
662357
2019-07-16