Stig Lindberg Berså Gustavsberg
Klubbat för:
6 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
STIG LINDBERG (1916-1982), "Berså", servisdelar, 30 dlr., porslin, Gustavsberg, bestående av: 12 assietter, kanna, 6 äggkoppar, 4 kaffekoppar med fat, 4 tekoppar med fat, mattallrik, 2 upplägningsfat
Slitage, repor
662362
2019-07-16