High-Wheel Robot
Valmis
2019-07-15
662366
| Korkein tarjous | 1 400 SEK |
| Arviointi | 2 000 SEK |
KO HIGH-WHEEL ROBOT, 1960-tal, Japan, urverksdriven robot i plåt och plast, fabriksförpackning medföljer, höjd ca 26 cm
Förpackning med slitage