High-Wheel Robot

High-Wheel Robot
High-Wheel Robot
High-Wheel Robot
High-Wheel Robot
High-Wheel Robot
High-Wheel Robot
High-Wheel Robot
High-Wheel Robot
High-Wheel Robot
High-Wheel Robot

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KO HIGH-WHEEL ROBOT, 1960-tal, Japan, urverksdriven robot i plåt och plast, fabriksförpackning medföljer, höjd ca 26 cm

Förpackning med slitage

662366

2019-07-15