Man Ray(1890-1976) "Pêchage" färglitografi

Man Ray(1890-1976)
Man Ray(1890-1976)

Klubbat för:

6 400 SEK

Utropspris

8 000 SEK

MAN RAY (1890-1976): "Pechage(Anselminos)", monogramsignerad MR, färglitografi, 7/120, bladmått 65x50 cm

Ej examinerad ur ram

662372

2019-07-15