Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 500 SEK
JAN SIGFRID ALFONS (1900-1985): Landskap med björkar, signerad och daterad J. S. Alfons -49, olja på pannå, ca 46x55 cm, ej inramad
Smärre slitage
662374
2019-07-15
Gör en kostnadsfri värdering här