Jan Sigfrid Alfons oljemålning

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

JAN SIGFRID ALFONS (1900-1985): Landskap med björkar, signerad och daterad J. S. Alfons -49, olja på pannå, ca 46x55 cm, ej inramad

Smärre slitage

662374

2019-07-15