Bord 1900-talets andra hälft
2019-07-15
662378
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BORD, 1 par, 1900-talets andra hälft, stomme i mässing, skivor av glas, höjd ca 59, 49x39 cm
Brukslitage