Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 500 SEK
GUANYIN, porslin, Kina, 1800-tal, blanc de chine, i stående ställning, med justerbara/avtagbara armar, höjd ca 38,5 cm
Nagg, krackelering
662380
2019-07-15
Gör en kostnadsfri värdering här