Rörstrand Kräftservis assietter

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 000 SEK

RÖRSTRAND, assietter, 4 st., flintgods, 1800-talets slut, ur kräftservisen, diameter ca 18 cm

Krackelering, missfärgningar

662384

2019-07-15