Gunnar Cyrén skulptur

Gunnar Cyrén skulptur
Gunnar Cyrén skulptur
Gunnar Cyrén skulptur
Gunnar Cyrén skulptur
Gunnar Cyrén skulptur
Gunnar Cyrén skulptur
Gunnar Cyrén skulptur
Gunnar Cyrén skulptur
Gunnar Cyrén skulptur
Gunnar Cyrén skulptur

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

GUNNAR CYRÉN , "Grodan" skulptur, tenn, signerad Cyrén, gjord för Sveriges Riksksdag, höjd 3,5 cm

Smärre slitage

662392

2019-07-15