Sune Rudnert oljemålning

Sune Rudnert oljemålning
Sune Rudnert oljemålning
Sune Rudnert oljemålning
Sune Rudnert oljemålning
Sune Rudnert oljemålning
Sune Rudnert oljemålning

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SUNE RUDNERT (1938-2007), Spejande naken dam, signerad och daterad -71, olja på duk ca 135x114 cm

662397

2019-07-15