Ulf Nordström oljemålning

Ulf Nordström oljemålning
Ulf Nordström oljemålning
Ulf Nordström oljemålning
Ulf Nordström oljemålning
Ulf Nordström oljemålning
Ulf Nordström oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ULF NORDSTRÖM (samtida): Föreställande figurer i mörkret, signerad U Nordström, olja på duk, 93x120 cm

Smärre slitage

662405

2019-07-15