Apotekarskåp / Arkivskåp ek

Apotekarskåp / Arkivskåp ek
Apotekarskåp / Arkivskåp ek
Apotekarskåp / Arkivskåp ek
Apotekarskåp / Arkivskåp ek
Apotekarskåp / Arkivskåp ek
Apotekarskåp / Arkivskåp ek
Apotekarskåp / Arkivskåp ek
Apotekarskåp / Arkivskåp ek
Apotekarskåp / Arkivskåp ek
Apotekarskåp / Arkivskåp ek

Klubbat för:

13 500 SEK

8 000 SEK

APOTEKSSKÅP / ARKIVSKÅP, med 39 nmrerade lådor, 1900-talets början, ek, beslag i mässing, höjd ca 185, 100x48 cm

Slitage, märken, renoverat, nyckel saknas

662409

2019-07-16