Klubbat för:
13 500 SEK
8 000 SEK
APOTEKSSKÅP / ARKIVSKÅP, med 39 nmrerade lådor, 1900-talets början, ek, beslag i mässing, höjd ca 185, 100x48 cm
Slitage, märken, renoverat, nyckel saknas
662409
2019-07-16