Båtpropeller
2019-07-15
662419
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
BÅTPROPELLER, 1900-talets första hälft, brons, märkt "D460, P360", diameter ca 46 cm
Bruksslitage