Carl Malmsten ´´Visingsö´´ pall

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

CARL MALMSTEN, "Visingsö", pall, stomme i furu, stämplad Svensk Fur, sitthöjd ca 43, 90x34 cm

Bruksslitage

662426

2019-07-15