Falkenbergs Belysning golvlampa
Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
FALKENBERGS BELYSNING, golvlampa, 1950-tal, stomme med lindat läder, skärm i textil, fot i glas, stämplad undertill ´´FLB´´, höjd ink skärm ca 152, exkl skärm 130 cm
Funkar vid inskrivningstillfället, jordad kontakt
662431
2019-07-15