Falkenbergs Belysning golvlampa

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FALKENBERGS BELYSNING, golvlampa, 1950-tal, stomme med lindat läder, skärm i textil, fot i glas, stämplad undertill ´´FLB´´, höjd ink skärm ca 152, exkl skärm 130 cm

Funkar vid inskrivningstillfället, jordad kontakt

662431

2019-07-15