Reijmyre Armatur Fabrik golvlampa

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

REIJMYRE ARMATUR FABRIK, golvlampa, 1900-talets andra hälft, stomme i mässing med rafflad dekor, etikettmärkt undertill, höjd (exl skärm) ca 132 cm, skärm i tyg medföljer

Bruksslitage, buckla på basen, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen

662434

2019-07-15