Skåp 1700-tal
Klubbat för:
5 200 SEK
Utropspris
7 000 SEK
SKÅP, 1700-tal, 2-delat, fanerat i mahogny och valnöt, överdelens liksom nederdelens lådor öppnas med dold låsmekanism, höjd ca 206, 114x66 cm
Nyckel finns
Renoverat och kompletterat, röklukt
662440
2019-07-16