Skåp 1700-tal

Skåp 1700-tal
Skåp 1700-tal
Skåp 1700-tal
Skåp 1700-tal
Skåp 1700-tal
Skåp 1700-tal
Skåp 1700-tal
Skåp 1700-tal

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

7 000 SEK

SKÅP, 1700-tal, 2-delat, fanerat i mahogny och valnöt, överdelens liksom nederdelens lådor öppnas med dold låsmekanism, höjd ca 206, 114x66 cm

Nyckel finns

Renoverat och kompletterat, röklukt

662440

2019-07-16