Beck & Ljung plexiglas

Beck & Ljung plexiglas
Beck & Ljung plexiglas
Beck & Ljung plexiglas
Beck & Ljung plexiglas
Beck & Ljung plexiglas
Beck & Ljung plexiglas
Beck & Ljung plexiglas
Beck & Ljung plexiglas

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BECK&JUNG (Holger Bäckström, 1939-1997, Bo Ljungberg 1939-2007): Utan titel, signerad och daterad Holger Bäckström Bo Ljungberg 1970, plexiglas, 3 skivor med 2 ställ, mått inkl ställ ca 31x29,5 cm

662445

2019-07-15