Beck & Ljung plexiglas
Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BECK&JUNG (Holger Bäckström, 1939-1997, Bo Ljungberg 1939-2007): Utan titel, signerad och daterad Holger Bäckström Bo Ljungberg 1970, plexiglas, 3 skivor med 2 ställ, mått inkl ställ ca 31x29,5 cm
662445
2019-07-15