Vitrinskåp

Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

VITRINSKÅP, nyrenässans, sent 1800-tal, tvådelat, krön med skurna akantusblad, två fasta hyllplan, nedre del med lådor samt blindlådor, svarvade detaljer, furu, bemålat i pärlgrått, nyckel finns, höjd ca 186, samt 105x34,5 cm

Två hyllplan fattas, nagg, slitage och torrsprickor, bruks och åldersrelaterat slitage

662446

2019-07-15