Armband halsband örhängen delvis silver

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 500 SEK

ARMBAND, 4 st, varav ett med rektangulära plattor med egyptiserande dekor, stämplar Matsilver AB Stockholm 1947, resp ett med stiliserade näckrosblad samt örhängen, 1 par, skruvsystem, stämplade Arvo Saarela, Enköping 1950-tal, HALSBAND, 5 st, delvis med fasetterade olikfärgade stenar, HALSKEDJOR med hängen, 8 st, ÖRHÄNGEN, 13 par, BROSCHER, 2 st, i smyckeskrin

662461

2019-07-16