Ljuskrona venetiansk stil

Ljuskrona venetiansk stil
Ljuskrona venetiansk stil
Ljuskrona venetiansk stil
Ljuskrona venetiansk stil
Ljuskrona venetiansk stil
Ljuskrona venetiansk stil

Klubbat för:

300 SEK

1 500 SEK

LJUSKRONA, 1900-talets andra hälft, venetiansk stil, 5 ljuspunkter, stomme i glasklädd mässing, behängd med olikslipade prismor, diameter ca 47 cm

Bruksslitage, ytsmuts, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen

662468

2019-07-16