Ljuskrona venetiansk stil
Klubbat för:
300 SEK
1 500 SEK
LJUSKRONA, 1900-talets andra hälft, venetiansk stil, 5 ljuspunkter, stomme i glasklädd mässing, behängd med olikslipade prismor, diameter ca 47 cm
Bruksslitage, ytsmuts, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen
662468
2019-07-16