Propeller mm 1900-tal

Propeller mm 1900-tal
Propeller mm 1900-tal
Propeller mm 1900-tal
Propeller mm 1900-tal
Propeller mm 1900-tal
Propeller mm 1900-tal
Propeller mm 1900-tal
Propeller mm 1900-tal
Propeller mm 1900-tal
Propeller mm 1900-tal

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PROPELLER, BÅTRATT, KOMPASS i schatull, 1900-tal, mässing, förnicklad mässing, kompassen märkt AB Lyth Stockholm, diameter 30-32 cm

Slitage, schatull med skador

662472

2019-07-15