Skåp från indien

Skåp från indien
Skåp från indien
Skåp från indien
Skåp från indien
Skåp från indien
Skåp från indien
Skåp från indien
Skåp från indien
Skåp från indien
Skåp från indien

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

KLÄDSKÅP, Indien, 1900-talets första hälft, skåpluckor i vitrin, samt överliggande skåpluckor, indändigt med hyllplan, höjd 179, 125x45 cm

Bruksslitage/patina, senare ytbehandlat, delvis senare tillkomna beslag

662479

2019-07-16