Vitrinskåp

Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

3 000 SEK

VITRINSKÅP, 1900-talets första hälft, tvådelat, underdel med skåpluckor samt och lådor, överdel med dörrar i mönstrat blästrat glas samt 12 mindre lådor, höjd ca 192, 124x46 cm, nycklar finns

Bruksslitage, ytbebehandlat

662482

2019-07-16