2 st knoppbrädor, almoge

2 st knoppbrädor, almoge
2 st knoppbrädor, almoge
2 st knoppbrädor, almoge
2 st knoppbrädor, almoge
2 st knoppbrädor, almoge
2 st knoppbrädor, almoge
2 st knoppbrädor, almoge
2 st knoppbrädor, almoge
2 st knoppbrädor, almoge
2 st knoppbrädor, almoge

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

2 500 SEK

KNOPPBRÄDA / HÄNGARE, 1-par, allmoge, sekelskiftet 17/1800-tal, från Hälsingland, mått ca 270 cm vardera

Bruksslitage

662484

2019-07-16