Klädhängare i furu
2019-07-16
662485
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
KLÄDHÄNGARE, 1900-talets första hälft, furu, höjd 172, 230x76 cm
Smärre slitage