Nakterhus med kompass

Nakterhus med kompass
Nakterhus med kompass
Nakterhus med kompass
Nakterhus med kompass
Nakterhus med kompass
Nakterhus med kompass
Nakterhus med kompass
Nakterhus med kompass

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

1 500 SEK

NAKTERHUS med vätskekompass, 1900-tal, mässing, signerad C. Plath, Hamburg, höjd 29, kompassens diameter 14,5 cm

Brännare saknas

662487

2019-07-19