Byrå rokokostil
Klubbat för:
2 200 SEK
Schätzwert
2 500 SEK
Beschreibung
BYRÅ med stenskiva, 1900-talets början, rokokostil, stomme i ek, intarsia i form av blomslingor och bårder, draghandtag och nyckelskyltar i mässing, ca 89, 70x39 cm
Nyckel finns
Zustandsbeschreibung
Enstaka mindre fanerbortfall
662492
2019-07-15