Byrå rokokostil

Byrå rokokostil
Byrå rokokostil
Byrå rokokostil
Byrå rokokostil
Byrå rokokostil
Byrå rokokostil
Byrå rokokostil
Byrå rokokostil
Byrå rokokostil
Byrå rokokostil

Klubbat för:

2 200 SEK

Schätzwert

2 500 SEK

Beschreibung

BYRÅ med stenskiva, 1900-talets början, rokokostil, stomme i ek, intarsia i form av blomslingor och bårder, draghandtag och nyckelskyltar i mässing, ca 89, 70x39 cm

Nyckel finns

Zustandsbeschreibung

Enstaka mindre fanerbortfall

662492

2019-07-15