Klubbat för:
6 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
KARL HÖGLUND (Född 1940): Sällskap, signerad Karl Höglund, olja på duk, 117x90 cm
662499
2019-07-15
Gör en kostnadsfri värdering här