Alice Nordin figurin

Alice Nordin figurin
Alice Nordin figurin
Alice Nordin figurin
Alice Nordin figurin
Alice Nordin figurin
Alice Nordin figurin
Alice Nordin figurin
Alice Nordin figurin
Alice Nordin figurin
Alice Nordin figurin
Alice Nordin figurin
Alice Nordin figurin
Alice Nordin figurin
Alice Nordin figurin

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ALICE NORDIN, "Gås-Lisa" figurin, signerad Alice Nordin, Gustafsberg 1917, parian höjd ca 28 cm

Smärre slitage, avskrapat material på sockelns ena sida

662531

2019-07-16